Фільтр
0 Обране
Поиск по местоположению
Дата
Тип
Кімнати:
Ціна

Зручності:

Відкрити
мапу

Квартири подобово Трускавець

15 пропозицій

380 грн за 1 ніч

вулиця Василя Симоненка 22

Кімнат: 2 Мест: 5

400 грн за 1 ніч

вулиця Маркіяна Шашкевича 16

Кімнат: 1 Мест: 3

350 грн за 1 ніч

вулиця Степана Бандери 35

Кімнат: 1 Мест: 3

475 грн за 1 ніч

вулиця Володимира Івасюка 7

Кімнат: 2 Мест: 6

320 грн за 1 ніч

Стебницька вулиця 62

Кімнат: 1 Мест: 3

220 грн за 1 ніч

вулиця Данилишиних 5

Кімнат: 1 Мест: 4

250 грн за 1 ніч

Бориславська вулиця 35

Кімнат: 2 Мест: 4

350 грн за 1 ніч

вулиця Володимира Івасюка 7А

Кімнат: 2 Мест: 4

450 грн за 1 ніч

вулиця Маркіяна Шашкевича 16

Кімнат: 1 Мест: 3

220 грн за 1 ніч

вулиця Соломії Крушельницької

Кімнат: 2 Мест: 4

250 грн за 1 ніч

вулиця Уляни Кравченко 3

Кімнат: 1 Мест: 3

350 грн за 1 ніч

вулиця Соломії Крушельницької

Кімнат: 1 Мест: 4

320 грн за 1 ніч

вулиця Соломії Крушельницької 8

Кімнат: 1 Мест: 4

400 грн за 1 ніч

вулиця Володимира Івасюка 10

Кімнат: 2 Мест: 4

Добова оренда квартир в Трускавці для відпочиваючих і гостей

Трускавець є другим по популярності туристичним центром Західної України, після Львова. І якщо другий більше відомий своїми історичними пам'ятниками і пам'ятками, то другий - санаторіями і лікувальними закладами. Сюди приїжджають люди з усієї України, щоб поправити своє здоров'я і відпочити серед мальовничої природи Закарпаття. Більшість місцевих лікувальних і курортних закладів є зразками радянської споруди зі старим ремонтом і не дуже хорошими умовами, саме тому найкраще зупинятися саме в квартирі. Добова оренда апартаментів є запорукою комфортного і якісного відпочинку, який також має великий вплив на здоров'я. Знайти затишні і недорогі квартири від власників можна за допомогою сайту svitrent.ua, на якому є великий вибір нерухомості в Трускавці.

Апартаменти на добу від господарів без посередників і комісій

На сьогоднішній день дуже складним завданням є пошук якісного, але в той же час недорого житла в таких курортних містах західної України, як Трускавець. На щастя, в столітті сучасних технологій існує безліч можливостей, серед яких онлайн-пошук і бронювання квартир за допомогою таких сервісів, як svitrent.ua. Це, в першу чергу, дуже зручний сайт з яскравим і практичним інтерфейсом, на якому відвідувачів чекає великий вибір нерухомості від господарів, яку можна орендувати без посередників. Плануючи свою туристичну поїздку, Ви зможете самостійно підібрати собі відповідну квартиру на день або більше і зняти її. Таким чином, Вам не доведеться оплачувати послуги різноманітних агентств нерухомості і ріелторів, і Ви зможете отримати комфортабельну квартиру без комісій.

Квартири на добу від власника

Лікувальна вода, яка б'є з джерел Трускавця відома в усій країні своїми корисними властивостями, але багато хто не може дозволити собі придбати путівку до місцевого санаторію, щоб полікуватися нею. Але так як вхід в бювети з водою безкоштовні, можна орендувати квартиру в місті, і ходити пити воду самостійно. Крім цього, Ви зможете оплатити окремі процедури в якомусь санаторії і ходити на них, що вийде набагато дешевше ніж путівка, яка включає безліч непотрібних процедур і харчування з проживанням. Знайти і зняти без комісій хорошу і недорогу квартир подобово від власників можна за допомогою електронної сторінки svitrent.ua.